Telefon
WhatsApp
İnstagram

İnsan Kaynakları Formu

Tanya Güzellik ve Yaşam Merkezi Profesyonel kişilerle çalışmak istiyor

 

Tanya Güzellik ve Yaşam Merkezi, iş dünyasındaki gelişmelere ve bünyesindeki büyümeye paralel olarak kadrosunu güçlendirmekte, işletmelerinde ki dinamizmi sürekli canlı tutmaktadır.

İnsana duyduğu inançla yoluna devam eden Tanya Güzellik ve Yaşam Merkezi işletmelerinde zaman zaman yeni takım arkadaşlarına ihtiyaç duyulmakta veya görev değişikliklerinde açık pozisyonlar oluşmaktadır.

Tanya Güzellik ve Yaşam Merkezi takım arkadaşlarını seçerken ilk olarak insan kaynakları veri tabanında bulunan adayları değerlendirmektedir.Diğer bir durumda ise iş ilanları yayınlanarak yapılan başvurular üzerinden görüşmeler yapılmaktadır.

İşe alımlar iş başvuru formunun incelenerek yeterli görülen adayların mülakata tabi tutulması sonucu gerçekleşir. Görüşme sonucu uygun bulunan adaylara görev teklif edilir.

Tanya Güzellik ve Yaşam Merkezi’ne bağlı işletmelerden herhangi birine yaptığınız iş başvurusu insan Kaynakları Departmanı tarafından gizlilik prensiplerine uygun olarak 1 yıl süreyle saklanır. İlgili şirket yöneticileri dışında hiç kimseyle başvurunuz paylaşılmaz.

 

İnsan Kaynakları Formu